Forum Weselne
w jakiej formie? - Wersja do druku

+- Forum Weselne (http://www.kns.info.pl)
+-- Dział: Wesele (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Dział: Podziękowania dla Rodziców (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- Wątek: w jakiej formie? (/showthread.php?tid=32)

Strony: 1 2

w jakiej formie? - Grace - 04-09-2012 07:10 PM

w jakiej formie będziecie składać podziękowania rodzicom? statuetka, ramka z waszym wspólnym zdjęciem, czy może jeszcze co innego? Uśmiech

RE: w jakiej formie? - Kola - 04-09-2012 07:16 PM

Nasi rodzice dostaną podziękowania miodem płynące Oczko

[Obrazek: 2462_0.jpg]

I jestem absolutnie pewna, że ten pomysł przypadnie im do gustu o wiele bardziej, niż jakaś ramka która tylko kurz by zbierała Uśmiech

RE: w jakiej formie? - Oksa - 04-10-2012 07:09 PM

Super pomysł z miodem Uśmiech U nas pewnie standardowo kosz pełen słodkości, wino i jakaś statuetka/ramka Uśmiech

RE: w jakiej formie? - Katatonia - 04-14-2012 12:44 PM

U nas będzie wino z dedykowaną etykietką. Uśmiech

RE: w jakiej formie? - PannaNieMloda - 04-25-2012 08:51 PM

Nie wiem w jakiej formie, ale wiem, kiedy tego nie robić - nie późno, kiedy wszyscy są pijani. To się zazwyczaj ro bi koło oczepin, więc blisko północy, a wtedy wychodzi to żałośnie, nawet jeśli para młoda i rodzice są trzeźwi (a często nie są)...

RE: w jakiej formie? - Katatonia - 04-26-2012 06:15 AM

A ja nawet nie wiedziałam, że to się robi zwykle tak późno - byłam tylko na dwóch weselach i na pierwszym to było zaraz na początku, a na drugim faktycznie gdzieś koło północy, ale myślałam że to kwestia indywidualna.

RE: w jakiej formie? - Mia - 04-30-2012 07:41 AM

(04-25-2012 08:51 PM)PannaNieMloda napisał(a):  Nie wiem w jakiej formie, ale wiem, kiedy tego nie robić - nie późno, kiedy wszyscy są pijani. To się zazwyczaj ro bi koło oczepin, więc blisko północy, a wtedy wychodzi to żałośnie, nawet jeśli para młoda i rodzice są trzeźwi (a często nie są)...

O zgrozo, na weselu mojej kuzynki jak dziękowali rodzicom po tym całym ich tańcu zaczęli podnosić ich na krzesłach krzycząc hip hip hura. Takiej tragedii dawno nie widziałam.

RE: w jakiej formie? - Kyoko - 04-30-2012 10:07 AM

Nie zastanawiałam się nad tym co rodzice dostaną, w ogóle pierwse słyszę, że coś im się daje. Byłam na kilku weselach i były tylko przemówienia, podziękowania i taniec z rodzicami

RE: w jakiej formie? - Mia - 04-30-2012 10:26 AM

Kyoko mam tak samo i teraz zaczęłam się poważnie zastanawiać czy faktycznie czegoś takiego nie wymyśleć, to bardzo miłe i rodzice pewnie by się ucieszyli

RE: w jakiej formie? - Scarlett - 04-30-2012 11:21 AM

Kwiaty są najbardziej uniwersalne i nasi rodzice je dostaną. Kosze kwiatów, podziękowania i piosenka oczywiście