Forum Weselne
Teledyski ślubne - Wersja do druku

+- Forum Weselne (http://www.kns.info.pl)
+-- Dział: Ogólnie (/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Zdjęcia, filmy (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Teledyski ślubne (/showthread.php?tid=35)

Strony: 1 2

Teledyski ślubne - PannaNieMloda - 04-25-2012 05:21 PM

Ostatnio widzę, że są bardzo modne (poszukajcie sobie na youtube!). Zastanawiam się właśnie, czy nie zdecydować się na to zamist klasycznego kamerzysty, bo nie mam potem po latach ochoty oglądać wypowiadających się do kamery pijanych gości... A z drugiej strony, może nie być tak emocjonujące dla mnie.

Co myślicie?Uśmiech

RE: Teledyski ślubne - Katatonia - 04-26-2012 06:10 AM

A pokaż jakiś jeden albo dwa które ci się podobają, bo nie bardzo mam czas szukać i nie wiem co powiedzieć Oczko Chociaż domyślam się że chodzi o zrobienie z wesela krótkiego parominutowego filmiku z podkładem muzycznym z jednej piosenki?

RE: Teledyski ślubne - PannaNieMloda - 04-26-2012 10:59 PM

Tak, właśnie o toUśmiech Są dużo fajniej, i dużo mniej fajnie zrobioneJęzyk Ten na przykład jest fajny całkiem:

ten też jest spoko wykonany:

z kolei są czasem naprawdę tragiczneJęzyk

RE: Teledyski ślubne - Grace - 04-28-2012 10:52 AM

Obejrzałam tylko pierwszy bo nie mam czasu za bardzo w tej chwili, ale bardzo mi się podoba Uśmiech Świetny pomysł, mam jeszcze trochę czasu i chyba się zastanowię nad czymś takim Uśmiech

RE: Teledyski ślubne - Mia - 04-30-2012 07:19 AM

świetny pomysł i chyba wykorzystam Uśmiech ale nie będziemy rezygnować z tradycyjnego filmu z kamery czyli pijanych gości Szczęśliwy

RE: Teledyski ślubne - Kyoko - 04-30-2012 10:21 AM

Bardzo to fajne. Porozmawiam z naszym kamerzystą czy potrafiłby zmontować coś takiego Uśmiech

RE: Teledyski ślubne - Scarlett - 04-30-2012 11:23 AM

Pierwszy raz widzę coś takiego i bardzo mi się podoba Uśmiech bardzo dobry pomysł. Zawsze to coś innego niż te filmy z wesela gdzie jest szum, tłum i bałagan

RE: Teledyski ślubne - taszczesliwa - 06-08-2012 02:55 PM

Wydaje mi się,że to całkiem fajny pomysł, ale trzeba trafić na kogoś z dobrym pomysłem i chęcią tworzenia,bo w innym wypadku to skończy się na kilku pozach i zdjęciach wrzuconych do piosenki (albo ściągnięciu czegoś, co już jest na youtubie)

RE: Teledyski ślubne - Baśka - 07-24-2012 03:00 AM

Zastanawiam się, czy każdy kamerzysta jest w stanie coś takiego wykonać. Jestem na etapie poszukiwań - desperackich dośćOczko - i jeśli się okaże, że jest dobry, to może też sobie coś takiego strzelimy, a jeśli nie - trudno, nie jestem gwiazdą popu, żeby robić teledyskiOczko

RE: Teledyski ślubne - taszczesliwa - 07-24-2012 01:06 PM

wydaje mi się,że na takie coś porywają się tylko ci co są na bieżąco z nowymi programami obróbki filmowej itp. większośc wykonuje tradycyjne filmy,a za takie teledyski to albo trzeba dopłacić albo szukać kogoś specjalnie