Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
profesjonalny fotograf?
Mia Offline
Użytkownik

Liczba postów: 54
Reputacja: 0
RE: profesjonalny fotograf?
Wynajmujemy fotografa. Oczywiście kto sobie będzie chciał będzie mógł pstrykać zdjęcia ale takie dla nas muszą być idealne Duży uśmiech
04-30-2012 08:54 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
taszczesliwa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 151
Wydaje mi się,że jeśli już to i na sesję i na cały wieczór- fajnie jest mieć sporo zdjęć i zobaczyć to innym okiem niż własne Oczko
Zastanawiam się czy nie wynająć jakiegoś młodego fotografa, który bardziej specjalizuje się w tradycyjnych zdjęciach. Młodzi zawsze maja lepsze spojrzenie na wszystko i nie są tacy oklepani jak starsi (czyli zdjęcia z ołtarza razy 10, zdjęcia z oczepin razy 15 itp )
06-25-2012 09:19 AM
Baśka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 29
Młody fotograf też jest dobrym rozwiązaniem. Na szczęście mam super opcję - przyjaciel jest dobrym fotografem i jak się dowiedział, że prędzej czy później będzie ślub, to się zaoferował, że zrobi nam zdjęcia w prezencieUśmiech
06-26-2012 07:36 PM
taszczesliwa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 151
Zazdroszczę! Bo ja w sumie nadal się zastanawiam. Wiem na pewno, że chciałabym brac kogoś młodego, ale z tym tez zawsze wiąże się różne ryzyko
07-05-2012 03:09 PM
PannaMigotka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 115
ja się kieruję ceną...szukałam wśród znajomych,ale jak pada słowo wesele to każdy woli wpaśc jako gość,a nie jako fotogragf
08-16-2012 08:19 PM
Diablica Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 7
My chcieliśmy przede wszystkim kogoś, kto zna się na rzeczy, potrafi to udowodnić swoim portfolio. No i przy okazji szukaliśmy osób, które mają swój oryginalny, inny niż wszystkie styl. Kimś takim była para z dwudziestadruga.pl – zdecydowaliśmy się na usługi fotografa i filmowca jednocześnie. I tak chcieliśmy mieć jeszcze film, więc lepiej, jak te osoby się znają – przynajmniej nie wchodzą sobie w kadr. Film i zdjęcia już mamy – wyszły rewelacyjnie, goście wyglądają naturalnie, a my mamy kilka fotek w niespodziewanych sytuacjach. Nawet nie wiedziałam, że w tym momencie była koło nas Karolina fotografka. Wcześniej robiliśmy także fotki i urywki filmu w plenerze – było mega wesoło i spontanicznie. Karolina i Michał mieli masę oryginalnych pomysłów i przede wszystkim dar do zachęcenia nas do ich realizacji.
01-26-2014 09:52 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy:

Reklama:

regeneracja tylnej belki citroen

internet sosnowiec