Odpowiedz 

Ocena wątku:
  • 0 Głosów - 0 Średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Targi ślubne
taszczesliwa Offline
Użytkownik

Liczba postów: 151
Reputacja: 0
Targi ślubne
Wybierałyście się na targi ślubne aby podpatrzeć najnowsze trendy w tej dziedzinie albo żeby chociaż powzdychać do ślicznych sukni?
Ja się nad tym zastanawiam juz od dłuższego czasu,tylko oczywiście kiedy już taki targ się odbywa to jest milion innych rzeczy do zrobienia ;/
07-25-2012 10:33 AM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
PannaMigotka Offline
Użytkownik

Liczba postów: 115
RE: Targi ślubne
ja byłam,ale skończyło się na oglądaniu pokazu sukien i tyle.nic nadzwyczajnego
08-16-2012 07:54 PM
katayanagi Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 4
Nie byłam, ale w przyszłym roku wybiorę się na pewno. Z tego co mi wiadomo na targach ślubnych oprócz sukien jest cała masa firm, które oferują swoje usługi, mniej lub bardziej związane z organizacją uroczystości i wesela. Jeżeli sprawy organizacyjne, takie jak wybór fotografa, DJ-a, zaproszeń czy florystki mamy przed sobą, nie można przegapić okazji pojawienia się na nich!
11-25-2013 02:58 PM
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Laskotka Offline
Początkujący
**

Liczba postów: 1
Ja nie przepuszczę żadnej okazji gdy w pobliżu odbywają się targi ślubne. Gdyby nie targi to pewnie nie wiedziałabym o wielu miejscach, o wielu instytucjach, o wielu sklepach, które powinnam znać przed ślubem. Tak właśnie trafiłam na zaproszenia na ślub które nabyłam ostatnio. Nie wiedziałabym o tym, gdyby nie targi.
12-02-2013 10:04 PM
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Polecamy: